Co może oznaczać: podwyższone monocyty% - 14,9% (norma: 2-10) obniżone neutrofile # - 1,77 tys/mik

1 odpowiedzi
Co może oznaczać:
podwyższone monocyty% - 14,9% (norma: 2-10)
obniżone neutrofile # - 1,77 tys/mikrolitr (norma: 2-7)
podwyższone PCT - 0,4% (norma: 0,17-0,35)
podwyższone płytki krwi - 415 tys/mikrolitr (norma: 150-400)
podwyższone RDW-CV - 15,1% (norma: 11,7-14,4)

pozostałe parametry morfologii, CRP, glukoza, TSH, witamina D3 w normie

Nadmienię, że wyniki były robione ok. 7 dni od przebytej infekcji wirusowej górnych dróg oddechowych.
Dzień dobry,
proszę wykonać morfologię z rozmazem ręcznym za 14dni
z wyrazami szacunku,
Piotr Matysik
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - internista - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.