Co zrobić z blizną ?
2
odpowiedzi
Witam moja żona w przypływie złości podrapała sobie twarz skutkiem tego jest blizna 15 mm . Czy można coś z nią zrobić aby nie była widoczna ?

Witam,
Aby odpowiedzieć na to pytanie muszę obejrzeć bliznę.
Z poważaniem
R.Mądry
Aby odpowiedzieć na to pytanie muszę obejrzeć bliznę.
Z poważaniem
R.Mądry
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?

Oczywiście. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na taką bliznę jest zabieg (zwykle powtórzony 2-3x) laserem frakcyjnym. Pozwala to na wyrównanie powierzchni i koloru skóry, tak że blizna staje się prawie niewidzialna. Jesień to najlepsza pora na tego typu zabiegi.
Z poważaniem,
dr Michał Lewandowicz
Z poważaniem,
dr Michał Lewandowicz
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.