Cześć mam 27 lat pracuje w Holandii Mam cały czas jakies myśli wygląda to tak że mam pewien film i s

3 odpowiedzi
Cześć mam 27 lat pracuje w Holandii Mam cały czas jakies myśli wygląda to tak że mam pewien film i stwarzam go na podstawie emocji np jesli kogoś nie lubie to wyobrażam sobie że kłuce się z tą osobą ... albo jak jestem zakochany to cały czas mam w głowie jak ta dziewczyna np patrzyła na mnie... nie mam depresji cały czas staram sie coś robić nie chce mi sie siedzieć w domu a musze bo mnie nogi bolą po ciezkim dniu pracy i jak tak siedze w domu i nic nie robie czyli np oglądam filmy na netflix to nie mogę w spokoju obejrzeć filmu ponieważ cały czas mam myśli, staram się zdrowo odrzywiać, cieżko jest mi poznawać ludzi a praktycznie ich wogule nie poznaje nawet jak bym z kimś mieszkał przez rok czasu w jednym pokoju ale były w moim zyciu takie osoby gdzie po jednym dniu znajomosći swietnie sie dogadywalismy i razem praktycznie wszystko robiliśmy. to jest masakra kiedyś poznałem kogoś kto przecprosze pomóżcie mi.
Dzień dobry. Polecam udać się na diagnozę do lekarza psychiatry a później do psychoterapeuty celem zrozumienia siebie : swoich myśli i emocji, pozdrawiam

Opis wskazuje na natłok myśli i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Przyczyn może być kilka, zarówno somatyczne, jak i psychiczne. Na podstawie tylko tego opisu trudno określić. Zastanawia mnie jak u Pana ze snem? Z opisu rozumiem, że stara się Pan być cały czas zajęty - być może jest to mechanizm ucieczki od tych niechcianych myśli. Warto by pogłębić przyczyny tego problemu zdrowotnego. Życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam.
Dzień dobry, Porusza Pan wiele wątków. Aby uporządkować swoje emocje i myśli i zastanowić się nad dalszym postępowaniem w opisanej przez Pana sytuacji, zalecam kontakt z psychologiem, który pomoże ustalić plan działania być może np. kierując Pana do psychiatry. Pozdrawiam serdecznie