Częste biegunki i bóle podbrzusza

3 odpowiedzi
Dzień dobry - mam poważny problem jestem młodym chłopakiem 21 lat - biorącym środki dopingujace od 3 lat praktycznie bez przerwy np. Metanabol, Deca Durabolin, Trenbolon, Testosteron, Anapolon, Winstrol(Stanozol), hormony tarczy t3, Clenbuterol oraz stosujacym insulinę (nie mam cukrzycy) - zawodowo trenuje kulturystyke od 5 miesięcy regularnie średnio raz - dwa w tygodniu dostaję ostrej biegunki, a nie raz mam ostre zaparcia - występuje w ciągu dnia ostry ból podbrzusza promieniujacy też w okolicy krocza i jakby wewnątrz odbytu, ostatnio miałem ASPAT na poziomie 160 i Alat 142 - próby watrobowe. Co robić? Bardzo proszę o pomoc nie raz zdarza się, że ból jest tak dotkliwy, że nie mogę chodzić a biegunki potrafią trwać 2 tygodnie.
Dzien dobry.
Proszę przed wszystkim odstawić hormony tarczycy, które mogą dawać biegunki oraz objawy jelitowe, najlepiej żeby Pan odstawił wszystkie anaboliki, bo z wyniku badan widać, ze wątroba jest mocno przecisnieta.
Pozdrawiam

Witam,
Proszę odstawić wszystkie w/w " leki"
Dzień dobry. Widać ze funkcja wątroby jest zaburzona. Przyjmuje pan hormony tarczycy. Zaburzenia wypróżnień mogą wynikac z tych dwóch powodów. Moga być też inne powody lecz ustalenie ich wymaga wizyty. Jeśli ma Pan zaparcia to moze ból w okolicy odbytu i podbrzusza będzie wynikac z obecności szczeliny odbytu.