Czuję się zdezorientowana i zmęczona

2 odpowiedzi
Dzień dobry.
Mam 23 lata. Studiuję, mam swoje hobby, mężczyznę, kochającą rodzinę.
Od jakiegoś czasu czuję się bardzo nieswoja, wręcz wyobcowana we własnym życiu, pustka w głowie towarzyszy mi już dość długo. Nie wiem co się ze mną dzieje, a mam wrażenie, że im bardziej staram się być silna, tym słabsza jestem...
Boję się co raz więcej rzeczy codziennych, doprowadziło to do rozmyślania nad sensem życia, nad sensem świata, dopadają mnei jakieś dziwne myśli, których się boję, typu "dlaczego człowiek oddycha" ,boję się śmierci, ostatnio zaczęłam bać się spać i mnie to przeraża. Nie wiem skąd to się we mnie obudziło, bo zawsze byłam osobą, która cieszyła się z małych rzeczy.
Na co dzień funkcjonuję jakoś normalnie, zdarza się że czuję się dobrze, ze jestem chętna do pracy, uśmiecham się, choć najczęściej z bólem w środku.
Nie wiem czy powinnam skorzystać z pomocy psychologa, czy też psychiatry. Ale wiem, że muszę skorzystać w końcu z pomocy profesjonalnej, bo sama już nie mam sił, jestem osobą, która potrafi sobie bardzo dużo wmówić rzeczy, a później w nie wierzyć, ale również od zawsze mam problem, że nie wiem czego chcę, a teraz czuje się zmeczona, jakbym stała na rozstaju dróg i nie wiedziała dokąd iść. Chętnie umówię się na najbliższą wizytę...
Serdecznie Panią zapraszam, pójście do psychologa to dobry krok. Konsultacja pozwoli nam ustalić dalszy kierunek pracy (czytam, że rozważa Pani kontakt z lekarzem psychiatrą). Zastanowimy się jak najlepiej Pani pomóc.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam panią:]

Wygląda na to, że potrzebuje pani sobie coś w swoim życiu poukładać i przewartościowować. W tym wieku pytania, o których pani pisze są zupełnie normalne, proszę się nie zadręczać, ale skontaktować ze mną. Pani myśli mogą być związane z doświadczeniami z teraźniejszego życia, albo z przeszłości-związane z relacją z mamą lub tatą. O tym warto podyskutować i znaleźć przyczynę rozmyślań oraz zacząć działać:]

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Robert Turek
505_819_248
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.