Czuje sje normalnie jednak mam mysli samobójcze które już kiedyś miałam ale one mineły teraz gdy wyj

3 odpowiedzi
Czuje sje normalnie jednak mam mysli samobójcze które już kiedyś miałam ale one mineły teraz gdy wyjechał mój narzeczony zaczął sie płacz codziennie potem budziła sie o 1 h wcześniej . zaczęłam brać tabletki uspakajające zaczełam brać magnez b6 bo podobno zmniejsza stres i napięćia zwionzane z nim . ogulnie zachowuje się normalnie chodze do szkoły jednak te myśli nie dają mi spokoju nic bym sobie nie zrobiła bo nie mam odwagi ale martwie się bo jest mi lepiej po magnezie tylko te myśli staram sie nie myśleć na chwile pszejdzie gdyż potem powraca prosze o odpowiedz dziękuje i pozdrawiam chciałabym wiedzieć czy tu jest konieczna wizyta u psychiatry skorą objawem sa tylko te myśli. ? Czy wystarczy psychoterapia lub coś innego :)
Wizyta u psychologa pozwoli postawić dokładną diagnozę i znaleźć sposób, żeby poprawić Pani codzienne funkcjonowanie.. Kolejnym krokiem powinno być poradzenie sobie z przyczyną. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą.

Zacznij od konsultacji psychologicznych , żeby móc pomagać trzeba zrobić dokładny wywiad i postawić wstępną diagnozę :) Zachęcam do nie odkładania tego w czasie, to nic nie daje a im szybciej zaczniemy tym szybciej będą efekty ;)
Proszę udać się do psychoterapeuty, będzie mogła Pani bliżej przyjrzeć się tym myślą i zastanowić się z czego mogą one wynikać. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk