Czy ktoś miał podobne problemy? Od 1,5 roku już użeram się z sytuacją opisaną powyżej - parcie na pę

1 odpowiedzi
Czy ktoś miał podobne problemy? Od 1,5 roku już użeram się z sytuacją opisaną powyżej - parcie na pęcherz w zasadzie non stop, już nie mam do tego sił :/
Zaczęło się od powrotu z siłowni 1,5 roku temu i nagle oddawaniem 3 razy moczu w ciągu godziny. Jestem na leczeniu u 3 urologa, badania moczu, posiewy moczu i nasienia nigdy nie pokazywały żadnych bakterii. Badania na chlamydię i podobne choroby również nic. Aktualnie mocz oddaję co 1-3 godziny, zależnie od tego ile wypiję. Jedna szklanka wody na wieczór zaczyna mnie budzić w nocy na oddanie moczu. Aktualnie leczę się na nadwrażliwy pęcherz, ale coś czuję że to nie to ;/
Stan zawsze pogarsza się po ćwiczeniach związanych z brzuchem lub plecami - pompki lub podciąganie.
Prostata podobno jest ok. Mam 32 lata.

Co robić w takiej sytuacji? Każde leczenie urologiczne jest strasznie długie, czuję że mi życie ucieka...
Niestety, to jest taki problem, którego leczenie nie jest łatwe, krótkie ani przyjemne. Największym błędem, który Pan popełnia: chodzi od urologa do urologa. Sugeruję się trzymać jednej osoby. Fakt, że zalecone postępowanie przez jednego urologa nie pomogło nie znaczy, że jest to złe leczenie, tylko że Pana problem (pana organizm) na to leczenie jest oporny.