czy majac pco mozna zajsc naturalnie w ciaze

2 odpowiedzi
witam Chciałabym sie zapytac w takiej kwesti.. ponad 2 lata temu stralam sie z bylym mezem o dziecko Poczatkowo lekarz przepisal dopochwowo luteine 50 aby wyregulowac okres by bardziej bylo wiadomo kiedy ustalic dni plodne i owulacje Jednak to nie pomoglo trafilismy do poradni leczenia nieplodnosci gdzie Lezalam w szpiatalu Stwierdzil lekarz Pco i leczenie hormonami Na usg pojawialy sie pecherzyki roznej wielkosci Ale pomimo brania plastrow tabletek nic Okazalo sie ze byly maz mial 1% prawidlowych plemnikow i nie wchodzilo w gre inseminacja ani nic innego z powodu malej ilosc Miesiaczki pojawialy sie pozniej co miesiac co dwa miesiace i przerwa i od nowa tak Pozniej bralam tabletki antykoncepcyjne triquilar misiaczka byla regularnie przy przyjmowaniu Wyjechalam za granice i nie przyjmowalam tabletek antykoncepcyjnych Miesiaczka pojawiala sie co 2-3 miesiace ostatnim czasie co miesiac i teraz od miesiaca nie ma Wspolzyle z partnerem bez zabezpieczenia gdyz chemy miec dziecko 2 testy kazdy negatywny. Moje pytanie jest takie Czy kobieta majac pco moze zajsc naturalnie z pomoca lekarza w ciaze Regulujac pierw okres ale tak aby nie bylo to zabezpieczenie a wspomożenie zajscia Ile mozna starac sie o dziecko majac pco Dodam ze mam 27 lat Pco stwierdzone przez lekarza niecale 2 lata temu (tak stwierdzil po usg dopochwowym) Wizyty moge odbywac jedynie w soboty Gdyz pracuje za granica i nie mam mozliwosci innej... Chodzi mi o rzetelne i jasne podejscie do sprawy I wszelka pomoc aby doszlo do poczecia
Zapraszam przyjmuję w łodzi wsoboty

majac pco mozna zajsc w ciaze. problemem jest owulacja, ktora najprawdopodobniej nie wystepuje. trzeba wiec ja probowac wywolac i wtedy coaza bedzie.