Czy mogę pić piwo z zastrzykiem paliperidone 150mg

5 odpowiedzi
Czy mogę pić piwo z zastrzykiem paliperidone 150mg
Dzień dobry,
Zdecydowanie to trzeba skonsultować z lekarzem, który te zastrzyki przepisał.
Po prostu - w takich sprawach na pewno nie należy "kombinować po swojemu...", szukać usprawiedliwień dla zachowań potencjalnie ryzykownych.
Z wyrazami szacunku i szczerymi życzeniami - dobrych decyzji
Jacek Czapski

Dzień dobry, zdecydowanie zachęcam do skonsultowania się z lekarzem psychiatrą, który przepisał owy lek.
Życzę wszystkiego dobrego.
Dzień dobry, zawsze gdy przyjmujemy leki farmakologiczne kwestię mieszania ich z środkami psychoaktywnymi (np. alkoholem) należy przede wszystkim sprawdzić z lekarzem prowadzącym leczenie. Pozdrawiam serdecznie, Karolina Etmańska
Dzień dobry, proponuję skonsultować się z lekarzem, który ten lek przepisał. Picie alkoholu w trakcie stosowania tego leku może spowodować sporo zagrożeń. Przede wszystkim picie alkoholu może spowodować, że nie będzie on tak skuteczny jak powinien. Picie alkoholu może również wywołać jakieś działanie niepożądane i dlatego warto skonsultować to ze swoim lekarzem. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
Dzień dobry, zachęcam do skonsultowania się z lekarzem prowadzącym. Ponadto, warto zauważyć, że współczesna wiedza wskazuje na brak dawki bezpiecznej alkoholu. Wpływa on negatywnie na nasze ciało oraz umysł, więc tym bardziej w trakcie leczenia warto zdecydować się na rezygnację z alkoholu, aby zwiększyć skuteczność leczenia. Pozdrawiam serdecznie, MB