Czy neotropil mozna zazywac dluzszy czas?

2 odpowiedzi
Witam.Mam na imie Ewa.
Niestety nie moge osobiscie skorzystac z wizyty u Panstwa,poniewaz mieszkam na stale w Norwegii i b.rzadko jestem w Polsce.
Mam 52 lata i pracuje w szkole jako tlumacz kontaktowy w jezykach :polski,rosyjski i norweski.
Przez okres ostatnich trzech lat wspomagalam sie tabletkami wspomagajacymi pamiec Neotropil lub Memotropil,poniewaz w tym czasie oprocz pracy uczeszczalam jeszcze do szkoly,aby zdobyc norweski dyplom zawodowy.
W ostatnim ,najtrudniejszym okresie przedegzaminowym do memotropilu dostalam jeszcze nilogrin.To wszystko
pomoglo i na wiosne po zdaniu egzaminow stopniowo odstawialam leki az do zara.Niestety po ok.3 miesiacach
zaczelam miec powazne problemy z pamiecia i predkoscia myslenia.
Nie moge sobie na to pozwolic w pracy,
to zaczelo stawac sie koszmarem na codzien i wrocilam od 2 tygodni do zazywania 1xMemotropil + 1xNilogrin.
Bardzo prosze o porade w tej sprawie.Co bedzie dalej? Od 3 dni widze lekka poprawe.Czy moge tak kontynuowac,czy moze sam memotropil wystarczy 1 lub 2 razy dziennie.Czy bede zmuszona przyjmowac takie leki juz do poznej starosci?
Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam Ewa.
Dzień dobry.Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi,przebywałem na urlopie.Pani odczucia co do pamięci wydają się subiektywne,w zasadzie nie ma powodu,aby po odstawieniu tych leków pogorszyła się pamięć.Proponuję dla ustabilizowania sytuacji brać przez jakiś czas Memootropil tak jak Pani do tego wróciła,na pewno nie zaszkodzi

Pani Ewo,
telemedycyna ma wiele ograniczeń - a ponieważ jest Pani w trudnej sytuacji zawodowej i stawiane przez Panią pytania też nie są proste - proponuję zadać je autorytetowi w dziedzinie neuropsychofarmakologii prof. Jerzemu Vetulaniemu z Krakowa. Pozdrawiam Andrzej Żytkowski