Czy to jest coś poważnego? Czy to po prostu przedwczesne dojrzewanie seksualne/psychoseksualne? D

1 odpowiedzi
Czy to jest coś poważnego? Czy to po prostu przedwczesne dojrzewanie seksualne/psychoseksualne?

Dzień dobry. Tydzień przed moimi 7 urodzinami zaczęłam się masturbować. Oglądałam film w telewizji(nie erotyczny czy coś) i poczułam coś dziwnego w narządach płciowych. Poszłam do pokoju, włączyłam bajkę i zaczęłam się masturbować. Tak jakbym wiedziała, co mam robić. Jeśli chodzi o sposób "tego", nie było to żadne wkładanie przedmiotów, tylko rękę przyłożyłam do krocza i uciskalam po prostu. Oczywiście osiągnęłam orgazm. W tym wieku podniecały mnie piersi. Za jakieś 5 czy 6 lat z kolei "wrażenie" robiło na mnie całowanie i przechodzenie do dalszych "czynności". Teraz mam 15 i "fascynuje" typowy seks(również nagi).
Zmieniając trochę temat, gdy miałam 11 lat, przypomniałam SB o dawnym koledze z przedszkola. Zauroczył mnie na chwilę. Rok później wpadł mi w oko(silniej już) chłopak mojej sis. Przyszedł na jej 17 urodziny. Akurat siedziałam naprzeciwko niego. Oparłam się i zatopilam się w jego oczach. To było tak silne, że chciałam, żeby on był moim facetem a nie jej. Nawet się wściekam i chodziłam za nimi. Przez pół wakacji myślałam o nim. Nie mogłam przestać wyobrażać sb nas razem w łóżku. Kolejne lata upływały na drobnych zauroczeniach. Kiedy miałam 14 marzyłam o tym, żeby już mieć faceta. Co trzeci podobał mi się. Czułam, że byłam wtedy tak jakby bardziej "kochliwa". Normalnie odczuwałam pociąg do nich. Aktualnie od 4 miesięcy mam konta na 5 portalach randkowych. Coraz częściej wyobrażam SB mój pierwszy razy i mój ślub. Moi rodzice mówią, że absolutnie nie jestem gotowa na seks, ale co oni mogą wiedzieć o mnie. Ja znam SB najlepiej.

Dodam, że lubię, kiedy pies liże mi "środek". Ogl to jeszcze widzę, że mam jakieś dziwne zachowania. Kiedyś podglądałam inne dziewczyny(chodzi o oglądanie piersi). Normalnie miałam obssje na tym tle. Teraz nawet każda, nawet ta najdrobniejsza rzecz kojarzy mi się z "tymi sprawami". 2 lata temu rysowałam stosunki płciowe i różne takie. Czy powinnam iść z tym do seksuologa czy coś?
Jeśli jest Pani zaniepokojona tym co się dzieje, to z pewnością wpływa to na Pani codzienne funkcjonowanie. W takim przypadku warto udać się na wizytę do psychologa-seksuologa, żeby spróbować zmniejszyć natężenie problemu lub zmienić myślenie o nim, aby lepiej funkcjonować na co dzień. Zachęcam do wizyty u specjalisty.