DIEŃ DOBRY. Mam pytanie odnośnie infekcji grzybiczej pochwy. Ostatnio od położnej nie od lekarza bo

1 odpowiedzi
DIEŃ DOBRY. Mam pytanie odnośnie infekcji grzybiczej pochwy. Ostatnio od położnej nie od lekarza bo to położna zapisuje pacjentki na wizytę do lekarza powiedziała dosyć wyraźnie że pacjentki nie przychodzą z infekcjami intymnymi do lekarza bo w aptece jest dużo leków bez recepty Czy można się dowiedzieć co kobieta miała na myśli nazwy leków dokładnie??? dała porostu do zrozumienia ze pacjentki d.... nie zawracają lekarzowi tak prosto z mostu. Bardzo proszę o uświadomienie mnie w tej sprawie jakie są to leki. Od razu mowie ze klotrimazol słabo na mnie działa nawet globulki 6 sztuk gsk na recepte.!!!!!!!
W przypadku nawracających infekcji wskazana jest diagnostyka mikrobiologiczna- wymaz z pochwy aby okreslić patogeny i wrażliwośc na leki. Nie każda infekcja intymna to grzybica. Wskazana wizyta w gabinecie.