Dieta dla osoby w trakcie chemioterapii

3 odpowiedzi
Dzień dobry
Pani Doroto mam 59 mamę która jest w trakcie chemioterapii jest chora na tarczycę i ma dużą nadwagę. Co prawda od kilku m-cy mama zaczęła zdrowiej się odżywiać jednak uważam że bez pomocy specjalisty się nie obejdzie.
Czy jest Pani w stanie rozpisać dietę mojej mamie oczywiście po konsultacji dobierając produkty które ona jada?
Jaki jest koszt wizyty i co ewentualnie przygotować na pierwsze spotkanie.
Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie,
oczywiście mogę przygotować jadłospis. Sukces tak naprawdę teraz zależy przede wszystkim od tego jak mama czuje się podczas chemioterapii. Najlepiej byłoby gdyby skontaktował się Pani ze mną telefonicznie (5-3-6-0-3-0-8-9-7) lub mailowo poradnia.dietetyk(małpa)wp.pl.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam, niestety nie jestem Panią Dorotą :-)
Ale jeśli o mnie chodzi, to dopieramy jadłospisy do pacjenta - jego chorób, stanu zdrowia, potrzeb. Zgodnie z zasadami zdrowego, racjonalnego odżywiania. Dobieramy posiłki również do chemioterapii, biorąc p;od wzgląd wykończenie pacjenta
Witam,
Tak, oczywiście przygotowuję takie jadłospisy. Wizyta kosztuje 60zł, przygotowanie dwutygodniowego jadłospisu - 100zł. Na pierwsze spotkanie należy przynieść wyniki badań. będę też pytała o przyjmowane leki.
Pozdrawiam,
Karolina