Dieta --> Kobieta --> 170cm/85kg --> HASHIMOTO

10 odpowiedzi
Witam,

Poszukuje dietetyka, który pomoże mi w przygotowaniu diety. Mam Chorobe Hashimoto, wzrost 170cm i waga 85kg. Mam zrobione badania krwi i tarczycy w Enel Med w Krakowie. Chcialabym, aby był to lekarz, który pomoze mi zbilansowac dietę i osiągnąc szczupłą sylwetkę oraz będzie równiez dostępny ws.kontroli całego procesu. Bardzo proszę o informację z jakimi kosztami by się to wiązało i na kiedy można się umówić na wizytę.
Witam.
Koszt pierwszej konsultacji to 95 zł. Prawdopodobnie współpraca była by dłuższa dlatego proponuję spotkania kontrolne i jadłospisy indywidualnie ułożone. W Centrum Dietetycznym Nutri-Med w pakietach koszt jednostkowy spotkania lub jadłospisu to ok 66 zł. Zapraszam serdecznie do współpracy w ramach programu żywieniowego.
Pozdrawiam,
Magdalena Maławska

Witam serdecznie,

Prowadzę bardzo wiele kobiet chorych na Hashimoto i widzę jak odpowiednie żywienie poprawia ich komfort życia (poprawa samopoczucia, wzrost energii, poprawa wyników badań oraz utrata kilogramów). Jeśli chodzi o koszta, to cały cennik dostępny jest na mojej stronie internetowej: odzywiajsiezdrowo.pl (w zakładce oferta).

Pozdrawiam :)
Witam, jeśli poszukuje Pani dietetyka we Wrocławiu to zapraszam, proszę wówczas o kontakt, to wyjaśnię wszystkie kwestie związane ze współpracą.
Prawidłowo ułożony i zbilansowany plan żywieniowy jest bardzo ważny przy schorzeniach na tle autoimmunologicznym. Cennik dostępny jest na stronie internetowej poradni Jesz Fresh w któej przyjmuję, tak samo jak kalendarz który umożliwia zapisanie się na wizytę. Pozdrawiam.
Witam serdecznie. Zajmuję się układaniem jadłospisów dla osób z chorobą Hashimoto. Zapraszam do mojego gabinetu w Łomiankach. Po szczegółowo przeprowadzonym wywiadzie dietetycznym i zapoznaniu się z wynikami badań zaproponuję najlepsze rozwiązanie Pani problemu. Pierwsza wizyta to koszt około 150 zł, następne wizyty kontrolne około 100-130 zł.
Odpowiadam na pytanie, ponieważ trafiło do mnie.. Jak najbardziej zapraszam na konsultację, o ile nie jest dla Pani za daleko do Bydgoszczy :-) konsultacja + jadłospis na 14 dni koszt 200zł Pozdrawiam :-)
Witam, proszę o kontakt w celu umówienia terminu wizyty. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie, jestem dostępna online, telefonicznie oraz w trzech poradniach stacjonarnych, także serdecznie zapraszam. Wszystkie dostępne terminy są dostępne w kalendarzu online na stronie serwisu znany-lekarz.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Wizyta wraz z badaniem kropli krwi i skanem organizmu wynosi 150 zl. Jle tych wizyt bedzie to zalezy od pani i od wynikow badan. Miedzy wizytami kontakt jest telefoniczny bądz przez e-maila.Mozna sie umowic do Derma-pulsu za pomocą kalendarza lub telefonicznie. Pozdrawiam.
Wszystkie szczegóły na jadłospisy.pl - dietetyk on-line. Pozdrawiam