Dlaczego wciąż nie mam ,nie mogę i nie potrafię znaleźć dziewczyny.Prubuje przez sympatię,Badoo,eDar

3 odpowiedzi
Dlaczego wciąż nie mam ,nie mogę i nie potrafię znaleźć dziewczyny.Prubuje przez sympatię,Badoo,eDarling,c-date i wiele innych stron internetowych www oraz aplikacji czat,flirt i randki.W opisie znajduje coś interesującego u dziewczyn i np.,pisze że podróż, mówię że lubię podróżować,jest też,że uwielbia jeździć na rowerze ,to pisze też lubię jeździć na rowerze to taki przykład jak w opisie coś ma dziewczyna.Pasje hobby też wymieniam.I jest tak,że niektóre kobiety odpisują ,ale nie dochodzi do spotkań,a jest czasem że wogle nie odpisują do mnie.Czy ja nie potrafię komunikacji z kobietami.Czy może coś innego.Porade, wskazówki,pomoc
Dzień dobry
Z tego co zrozumiałam, podczas poznawania nowych osób, mówi Pan o tym, co Pan lubi. To może być jeden ze sposobów rozpoczęcia rozmowy, jednak prawdopodobnie nie wystarczy do zbudowania relacji. Nie ma jednej słusznej metody na poznawanie ludzi. Warto jednak brać pod uwagę, że ludzie potrzebują czuć się dobrze w relacji, aby chcieć ją kontynuować. Potrzebują także czuć zainteresowanie ze strony drugiej osoby. Czasami oznacza to zaciekawianie się drugą osobą, zadawanie pytań, czasami chęć pogłębienia wypowiedzi drugiej osoby, czasami wyrażanie emocji słowami, a czasem zaproponowanie wspólnej aktywności. Budowanie relacji to złożona sztuka. Aby ją zgłębiać warto sięgnąć po podręczniki dotyczące budowania relacji, komunikacji, związków czy słuchania. Rozwiązaniem może być także rozwijanie umiejętności poprzez udział w treningu umiejętności społecznych, warsztatach komunikacji czy indywidualnym treningu komunikacji / terapii indywidualnej skoncentrowanej na komunikacji.

Dzień Dobry,
widzę, że sprawa jest trudna. Polecam skontaktować się ze specjalistą, aby szerzej omówic ten problem podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie
To temat na kilka sesji, na których musielibyśmy zidentyfikować błędy, które Pan popełnia lub też sprawia, że potencjalne partnerki czują się nieswojo lub zagrożone.

Zapraszam do swojego gabinetu, mam duże doświadczenie w tej tematyce.