Do jakiego specjalisty udać się, jeśli urolog nie znalazł przyczyny zapalenia prostaty? Lekarz 2

1 odpowiedzi
Do jakiego specjalisty udać się, jeśli urolog nie znalazł przyczyny zapalenia prostaty?

Lekarz 2 miesiące temu zdiagnozował u mnie zapalenie prostaty objawiający się ostrym bólem przy badaniu per rectum, dyskomfortem w kroczu podczas siedzenia, ostrym bólem w kroczu przy odwodzeniu nogi w bok oraz delikatnym nietrzymaniem moczu . Na dzień dobry dostałem 2 tygodnie antybiotyków (zinnat (14 dni) , azitrox (5 dni), fluconazole (10 dni). Badania USG jąder i układu moczowego nie wykazały zmian. Posiew nasienia i moczy 2 tygodnie po zakończeniu antybiotyków nie wykazały bakterii, grzybów, mykoplasmy. Nie występują zaburzenia erekcji oraz oddawania moczu.

Problem polega głównie na przewlekłym dyskomforcie w kroczu podczas siedzenia oraz bardzo ostrym i nagle nasilającym się bólu, gdy odwodzę nogą w bok jakiś przedmiot (zarówno lewą i prawą nogą) czuje niesamowite kłucie w kroczu.

Urolog stwierdził, że zapalenie nie jest spowodowane problemami urologicznymi.

Gdzie mogę szukać rozwiązania? do jakiego innego specjalisty się udać? jakie badania powinienem jeszcze wykonać?
z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pan musi się jednak skontaktować z urologiem. Najczęstszą przyczyną zapalenia stercza jest infekcja dróg moczowych, które samo w sobie może być bezobjawowe.
Ja leczyłbym Pana z zastosowaniem innych antybiotyków przez okres CO NAJMNIEJ 6 tygodni