Dobry wieczór, może to byś głupie pytanie Alee czy normalne jest to że chce wiedzieć co robi mój chł

2 odpowiedzi
Dobry wieczór, może to byś głupie pytanie Alee czy normalne jest to że chce wiedzieć co robi mój chłopak czy może to powinien on sam mi powiedzieć? Spytałam co takiego robi że odpisuję dopiero na wiadomość po godzinie 2, 3godzinach pół godz spytałam ponieważ wcześniej odpisywał od razu lub po kilku minutach ale nigdy to kilku godzinach i kiedy spytałam wogóle nie chciał odpowiedzieć na te pytanie powiedział że nie powie i że śmieszne jest to że pytam mimo to że wiem że nic z tym nie mogę zrobić czasem nie idzie z nim normalnie porozmawiać wszystko go bawi mam bardzo duży problem z zaufaniem trudno mi zaufać II odpowiedźi na tego typu pytania są dla mnie ważne o czym on wie....
Dzień dobry. To normalne, kiedy jedna osoba w związku chce wiedzieć co robi druga. Może to oznaczać troskę, potrzebę bliskości i jednocześnie niepewność i lęk przed utratą partnera. Oprócz pytania co takiego robi chłopak, że odpisuje dopiero po godzinie lub później, dobrze jest powiedzieć dlaczego wiedza "co robi" jest dla Pani ważna. Pisze Pani "on o tym wie" - mimo wszystko dobrze jest o tym rozmawiać.
Warto wiedzieć, że dynamika kontaktów w związku zmienia się wraz z upływem czasu - i jest to całkowicie normalny proces. Pierwsze silne emocje opadają i osoby więcej czasu przeznaczają na inne zainteresowania, co nie znaczy, że mniej im zależy na związku. Częstym błędem w takich sytuacjach jest nadmierne inicjowanie kontaktów przez jedną stronę, co może w drugiej wzbudzać poczucie osaczenia i duszenia się w związku. W konsekwencji taka osoba zaczyna się oddalać i pogłębia się niezrozumienie, rodząc kolejne konflikty.
Pozdrawiam serdecznie, Marzena Pietrusińska

Dzień dobry. To zupełnie normalne. Należało by jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego mam problemy z zaufaniem w związku? Czy to wynika z zachowania drugiej strony i jest nim prowokowane, czy może warto byłoby podjąć pracę nad sobą, żeby móc poczuć się w relacji bezpieczniej, co wpłynie również na jej jakość.
Również niechęć do wchodzenia w poważne rozmowy może być problemem, niektóre osoby unikają poważnych tematów i obracają je w śmiech. W związku bardzo ważna jest równowaga, podobny stopień zaangażowania.