Dwa dni temu byłem na osiemnastce alkohol był pity w normalnych ilościach po jakimś czasie wziąłem o

3 odpowiedzi
Dwa dni temu byłem na osiemnastce alkohol był pity w normalnych ilościach po jakimś czasie wziąłem od kogoś "papierosa" po którym ja i moja dziewczyna bardzo źle się poczuliśmy miałem ogromne drżenie rąk oraz zdarzyło mi się wymiotować szczerze to dość mocno nas odcięło czy to mogły być narkotyki?
Spożywanie alkoholu w połączeniu z paleniem papierosów powoduje silniejsze zatrucie organizmu. Niezależnie, czy pali się nałogowo, czy okazjonalnie to połączenie wywołuje bardziej negatywną reakcję organizmu. Być może również alkohol, który Państwo spożywali bądź papierowy, które Państwo palili były zanieczyszczone innymi substancjami, które wywołały reakcję organizmu.
Pozdrawiam,
Joanna Szlasa

Mogły być, a mogły nie być. Nie da się tego jednoznacznie określić bez zbadania tego papierosa, który Państwo palili.

Ważniejsze od tego czy to były narkotyki czy nie, jest to czy aktualnie czujecie się Państwo dobrze oraz czy negatywne objawy ustąpiły i czy wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam i powodzenia!
Opisana reakcja po zażyciu "papierosa" może sugerować, że zawierał on substancje psychoaktywne, takie jak marihuana lub inny narkotyk. Objawy takie jak drżenie rąk, wymioty i uczucie silnego odcięcia mogą być związane z działaniem narkotyków, zwłaszcza jeśli były one stosunkowo silne lub nieznane. Jeśli życie jest dla Państwa cenne, ważne jest aby w przyszłości zachować ostrożność przy przyjmowaniu nieznanych substancji i unikać ich stosowania, zwłaszcza w nieznanych lub niesprawdzonych warunkach. Jeżeli objawy się powtórzą lub będą się nasilać, warto skonsultować się z lekarzem.

Dobrze jest również porozmawiać z bliskimi o tym, co się wydarzyło, i być czujnym na ewentualne przyszłe reakcje na substancje, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.