Dzień dobry. 3 miesiące temu pozbyłem się bakterii z układu moczowego i z prostaty. Bakteria siedzia

2 odpowiedzi
Dzień dobry. 3 miesiące temu pozbyłem się bakterii z układu moczowego i z prostaty. Bakteria siedziała we mnie kilka miesięcy. Obecnie żadne badania polecane przez urologów nie wykazują żadnych bakterii. Dlatego zastanawiam się, czy to już nie jest przypadkiem sprawka głowy lub tego stanu po długim zapaleniu układu moczowego. Niby jest coś takiego jak niebakteryjne zapalenie. Nawet były podejrzenia o niebakteryjne zapalenie prostaty lub zespół bólowy miednicy mniejszej. Od czasu, jak pozbyłem się bakterii, czuje sie dużo lepiej. Jednak nadal czuje mniejsze objawy, które skutecznie psują mi nastrój i komfort. Są to między innymi: ucisk okolicy łonowej, jakby popiekanie w podbrzuszu, popiekanie w udach po wewnętrznej stronie, ból gdy pęcherz sie wypełni, dyskomfort przy średnich ilościach moczu w pęcherzu np 100 -, 150 ml.
Podejrzewam, że mam nerwice, a długa infekcja bakteryjna mogła podrażnić na długo mój układ moczowy.
Jeśli badania wykluczają podłoże bakteryjne, to co w takim razie może to być? Ciągle przez to myśle o chorobach, a jestem młodą osobą.
Dzień dobry,

Nie jest możliwe udzielić Pani odpowiedzi poprzez portal.
Niezbędne są osobiste konsultacje, które pozwolą stwierdzić lub wykluczyć psychogenne podłoże Pani problemów.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Jeżeli zostały wykonane wszelkie badania w tym kierunku i wszystkie podejrzenia zostały wykluczone jest możliwość ,że występuje ta dolegliwość na podłożu psychogennym . Warto jest porozmawiać na ten temat szerzej by wykluczyć nerwicę jako podejrzenie. Być może są jeszcze inne objawy na które nie zwróciłby Pan normalnie uwagi a które mogą świadczyć o podłożu psychogennym.

Pozdrawiam KW

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.