Dzień dobry. 3 miesiące temu pozbyłem się bakterii z układu moczowego i z prostaty. Bakteria siedzia

2 odpowiedzi
Dzień dobry. 3 miesiące temu pozbyłem się bakterii z układu moczowego i z prostaty. Bakteria siedziała we mnie kilka miesięcy. Obecnie żadne badania polecane przez urologów nie wykazują żadnych bakterii. Dlatego zastanawiam się, czy to już nie jest przypadkiem sprawka głowy lub tego stanu po długim zapaleniu układu moczowego. Niby jest coś takiego jak niebakteryjne zapalenie. Nawet były podejrzenia o niebakteryjne zapalenie prostaty lub zespół bólowy miednicy mniejszej. Od czasu, jak pozbyłem się bakterii, czuje sie dużo lepiej. Jednak nadal czuje mniejsze objawy, które skutecznie psują mi nastrój i komfort. Są to między innymi: ucisk okolicy łonowej, jakby popiekanie w podbrzuszu, popiekanie w udach po wewnętrznej stronie, ból gdy pęcherz sie wypełni, dyskomfort przy średnich ilościach moczu w pęcherzu np 100 -, 150 ml.
Podejrzewam, że mam nerwice, a długa infekcja bakteryjna mogła podrażnić na długo mój układ moczowy.
Jeśli badania wykluczają podłoże bakteryjne, to co w takim razie może to być? Ciągle przez to myśle o chorobach, a jestem młodą osobą.
Dzień dobry,

Nie jest możliwe udzielić Pani odpowiedzi poprzez portal.
Niezbędne są osobiste konsultacje, które pozwolą stwierdzić lub wykluczyć psychogenne podłoże Pani problemów.

Jeżeli zostały wykonane wszelkie badania w tym kierunku i wszystkie podejrzenia zostały wykluczone jest możliwość ,że występuje ta dolegliwość na podłożu psychogennym . Warto jest porozmawiać na ten temat szerzej by wykluczyć nerwicę jako podejrzenie. Być może są jeszcze inne objawy na które nie zwróciłby Pan normalnie uwagi a które mogą świadczyć o podłożu psychogennym.

Pozdrawiam KW