Dzień dobry, borykam się z bólem kosci guzicznej, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Okropny ból towa

2 odpowiedzi
Borykam się z bólem kosci guzicznej, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Okropny ból towarzyszy mi przy wstawaniu szczególnie z twardych powierzchni. Wcześniej nie miałam żadnych wypadków - nie uderzyłam się ani nie przewróciłam. Chodzę na fizjoterapię już od połowy czerwca (czyli jakieś 2 miesiące). Ból trochę się zmniejszył natomiast dalej doskwiera. Pani fizjoterapeutka twierdzi, że jest to skutek bardzo mocno spiętych mięśni. Mnie natomiast nie bolą całe pośladki tylko okolice kosci(u góry). Pani doktor zleciła nam rownież samodzielne uciskanie miesni w domu i właśnie największy ból towarzyszy mi przy kosci. Chciałabym się dowiedzieć co mam robić? Czy udać się do jeszcze innego lekarza?
Niestety nie jest to problem tylko spiętych mięśni ale bardziej zaawansowany uraz kręgosłupa. Jestem w stanie to wyleczyć. Zapraszam do mojej placówki.

Poza samym bólem ważny jest dogłębny wywiad odnośnie występowania innych objawów, które mogłyby usprawnić leczenie przypadku. Najlepiej zmienić kierunek/sposób terapii, jeżeli po 2 miesiącach nie ma znaczących zmian. Ważne jest czy aktualny fizjoterapeuta szuka przyczyny, czy może jednak wykonuje na każdej wizycie podobne działania, pomimo braku efektów.