Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli chciałbym się leczyć prywatnie to czy obowiązuje mn

2 odpowiedzi
Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli chciałbym się leczyć prywatnie to czy obowiązuje mnie wykupienie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego czy wystarczy ubezpieczenie, które mam z uniwersytetu (mam mniej niż 26 lat, wiec moje składki odprowadza uniwersytet). Czy ubezpieczenie prywatne zwyczajnie chroni przed wszelkimi zagrożeniami, które mogą się przydarzyć podczas leczenia u prywatnego lekarza?

Dopiero po napisaniu całości mojej wypowiedzi zdałem sobie sprawę z możliwości wyboru specjalizacji lekarza do którego chciałbym skierować zapytanie, wiec chciałbym doprecyzowac moja dolegliwość i dowiedzieć się czy to jest odpowiednia specjalizacja, u której powinienem szukać rozwiązania. Nie zdawałem sobie z tego nigdy sprawy, ale mam stulejkę, skóra z żołędzia przy pełnym wzwodzie schodzi tylko w niewielkim stopniu i powoduje ból. Czy jeżeli chciałbym się zdecydować na operację to chciałbym się orientacyjnie dowiedzieć jaki w dobie pandemii byłby czas oczekiwania na operację?
Jeżeli zaś ten problem nie jest zakresem spraw urologa, prosiłbym o naprostowanie jaki specjalista byłby właściwym.

Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi, życzę miłego wieczoru lub dnia.
Szanowny Panie, w zakresie leczenia zabiegowego stulejki zapraszam na konsultację.

Dzień dobry.

Stulejka jak najbardziej znajduje się w zakresie urologii. Czas oczekiwania znacznie różni się w zależności od tego czy zabieg miałby być prywatnie czy na NFZ i w którym miejscu w Polsce miałby się odbyć.

Pozdrawiam,
Paweł Wołyniec