Dzień dobry. Jestem mężatką od 20 lat i kilka miesięcy temu mąż mnie zdradził ja nie umiem sobie z

5 odpowiedzi
Dzień dobry.
Jestem mężatką od 20 lat i kilka miesięcy temu mąż mnie zdradził ja nie umiem sobie z tym poradzić chociaż go kocham ponad wszystko i nie umiem żyć bez niego. Co robić żeby ratować nasze małżeństwo. Potrzebuję pomocy wiem że sama nie dam rady. Musi mi ktoś pomóc poukładać to wszystko w głowie bo inaczej wykończę się psychicznie i jego. Jeże jest ktoś kto będzie umiał mi pomóc proszę o kontakt. Ja chcę żyć a nie umiem.
Dzień dobry,
znalazła się Pani w dużym kryzysie życiowym i związkowym, warto się spotkać ze specjalistą i wspólnie zaplanować co może Pani w tej sytuacji zrobić i jak zadbać o "pierwszą pomoc" dla siebie w pierwszej kolejności.
Pozdrawiam serdecznie,

Dzień dobry, to trudne kiedy bliscy nas ranią. Myślę, że przede wszystkim warto żeby Pani zadbała o siebie w tej relacji i przyjrzała się swoim oczekiwaniom, potrzebom, ale też granicom. Spotkania z terapeutą pomogą Pani zrozumieć Pani emocje i to co wydarzyło się w relacji. To na pewno nie będzie łatwe, ale bez przepracowania tej sytuacji mogą Państwo "utknąć " na tym wydarzeniu - jako para nie mogąc dalej się rozwijać, budować bliskość, wzmacniać się, ale też Pani jako jednostka budując swoje życie wokół lęku przed kolejną zdradą.
Ma Pani prawo do wszelkich nieprzyjemnych emocji które wiążą się z Panią i Pani związkiem, także wtedy gdy w relacji doszło do zdrady. Od razu napiszę, że nie musi Pani podejmować żadnych decyzji od razu.
Tak jak Pani wspomniała, rozważenie wsparcia u terapeuty może okazać się dla Pani na ten moment pomocne. Często taka profesjonalna pomoc może być bardzo wspierająca w przepracowaniu trudnych emocji. Na etapie konsultacji z psychologiem będzie miała Pani przestrzeń na to, aby opowiedzieć też o kawałku Pani życia, jak dotychczas wyglądała relacja Pani z mężem, jakie były Pani oczekiwania co do relacji, czy Pani zastanawiała się, jakie kroki chce Pani podjąć w przyszłości? itp.
Rozumiem, że jest Pani w trudnej sytuacji emocjonalnej. W takich sytuacjach ważne jest szukanie wsparcia i rozmowa ze specjalistą, który pomoże Pani zrozumieć swoje uczucia i podjąć decyzję co do dalszego losu małżeństwa. Może Pani skontaktować się z psychoterapeutą par, który pomoże Pani przepracować swoje emocje i podjąć decyzję, która będzie dla Pani najlepsza. Proszę pamiętać, że Pani zdrowie psychiczne jest ważne i proszę się nie wahać szukać pomocy. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,

To, przez co Pani przechodzi, jest bardzo trudne i naturalne, że potrzebuje Pani wsparcia. Rozważcie terapię małżeńską, która może pomóc w odbudowie zaufania i zrozumieniu wzajemnych uczuć. Ważne jest również, aby Pani miała przestrzeń do wyrażenia swoich emocji i przemyśleń. Jeśli potrzebuje Pani indywidualnej pomocy, oferuję darmową pierwszą sesję online, gdzie możemy omówić Pani sytuację i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Pozdrawiam serdecznie.