Dzień dobry, Jestem obcokrajowcem mieszkającym w Polsce. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie

3 odpowiedzi
Dzień dobry,

Jestem obcokrajowcem mieszkającym w Polsce. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie mogę wykonać test Moxo lub inny test diagnostyczny na ADHD w języku angielskim? Proszę o propozycje innych testów niż Diva.

Z góry dziękuję za pomoc.
Dzień dobry,
aby znaleźć miejsce, gdzie można wykonać test Moxo lub inny test diagnostyczny na ADHD w języku angielskim, warto zacząć od skontaktowania się z klinikami psychologicznymi i psychiatrycznymi. Wiele z tych placówek oferuje usługi w języku angielskim.

Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:

Sprawdzenie w Internecie: Poszukaj klinik psychologicznych i psychiatrycznych, które oferują diagnozę ADHD. Warto wpisać frazy takie jak "ADHD diagnosis English Poland" lub "Moxo test English Poland".

Kontakt z klinikami: Zadzwoń lub napisz e-mail do wybranych klinik, aby zapytać o możliwość przeprowadzenia testu Moxo lub innego testu na ADHD w języku angielskim.

Uniwersytety i szpitale: Skontaktuj się z uniwersytetami medycznymi oraz szpitalami, które mogą mieć specjalistyczne oddziały psychiatryczne i mogą oferować testy diagnostyczne w języku angielskim.

Międzynarodowe centra medyczne: W większych miastach mogą działać międzynarodowe centra medyczne, które oferują usługi dla obcokrajowców.

Alternatywne testy na ADHD:

Conners' Adult ADHD Rating Scales (CAARS): Jest to jeden z popularnych testów diagnostycznych dla dorosłych.

Brown Attention-Deficit Disorder Scales (BADDS): To kolejny narzędzie diagnostyczne, które może być dostępne w języku angielskim.

Dzień dobry, test MOXO nie wymaga znajomości języka, bazuje na symbolach, jest jedynie instrukcja po polsku. Moja poradnia wykonuje takie testy, myślę, że jest też opcja anglojęzycznej instrukcji, a test można wykonać online. Mogłabym się dowiedzieć, jeśli Panu zależy. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Testy psychologiczne - 300 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Instrukcja w teście MOXO, zarówno ta pisana jak i czytana przez lektora, może być wyświetlona w języku ojczystym badanego (nie tylko angielski, ale też np. hiszpański, czy turecki). Wykonujemy takie badanie, zarówno stacjonarnie jak i online.