Dzień dobry, jeszcze się uczę i nie potrafię określić swojej orientacji seksualnej. Wydaje mi się,

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
jeszcze się uczę i nie potrafię określić swojej orientacji seksualnej. Wydaje mi się, że pociąga mnie jedna nauczycielka, ale nie jestem pewna czy to tylko sympatią, rodzaj podziwu, czy po prostu mi się podoba.
Do tej pory interesowałam się płcią przeciwną, miałam fantazje erotyczne z obiema płciami, ale z kobietą rzadziej. Na ulicy zwracałam uwagę głównie na wygląd mężczyzn. Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego do kobiety.
Myślałam że jestem hetero, ale być może coś się we mnie zmieniło.
Kiedy ona jest blisko, robi mi się gorąco, uważam ją za piękną, seksowna i niezwykle inteligentna oraz interesującą osobę. Między nami istnieje pewna nić porozumienia. Myślę, że gdybyśmy były w podobnym wieku, bylibyśmy blisko. Zastanawiam się często nad różnymi scenariuszami randki z nią. Nie mogę przestać przyglądać się jej na lekcji, nawet gdybym chciała nie mogę przestać słuchać jej głosu, który wydaje mi się chipnotyzujacy, zwracam uwagę na jej ubiór. Serce mi się ściska gdy się śmieje, bardzo mi miło gdy się do mnie uśmiecha...
Czy to możliwe, że jestem biseksualna?
Na orientację seksualną składają się trzy czynniki. Zachowania seksualne, fantazje i pragnienia seksualne oraz tożsamość seksualna. Orientację seksualną nie jest wcale tak łatwo określić, a czasami w ogóle nie trzeba tego robić. Oczywiście może być Pani biseksualna. Może Pani także przykładowo fantazjować o seksie i romansie z kobietami (pragnienia i fantazje), a uważać się i mówić o sobie jako osobie heteroseksualnej (tożsamość), jednocześnie chcąc uprawiać seks z obiema płciami (zachowania seksualne). Tak czy inaczej każda orientacja seksualna jest zupełnie ok. Powodzenia :)