Dzień dobry. Mając 5-6 lat rodzice poszli ze mną do lekarza, z powodu stulejki. Ten, dynamiczn

1 odpowiedzi
Dzień dobry.

Mając 5-6 lat rodzice poszli ze mną do lekarza, z powodu stulejki.
Ten, dynamicznie ściągnął częściowo sklejony napletek do żołędzia.
Po czasie uznano, że problem został rozwiązany, skórka już nie była przyklejona.

W okresie dojrzewania czułem mocny popęd seksualny, często się masturbowałem.
Mój penis w stanie spoczynku nie wydawał się specjalnie duży, natomiast podczas erekcji był znacząco większy.
W wieku 15 lat: w spoczynku 8-9 cm, erekcja 18 cm.
I właśnie podczas wzwodu ściąganie napletka z żołędzia było utrudnione. Było możliwe, ale nie swobodnie lecz utrudnione,
z oporem. Patrząc na to z perspektywy czasu uświadamiam sobie, że należało wtedy ponownie iść z tym do lekarza,
ale nie wyobrażałem sobie rozwiązania i ze względu na m.in. zaburzenie lękowe i osobowość paranoiczną nie odważyłbym się
w tamtym czasie szukać pomocy.
Gdy miałem 16 lat zacząłem przyjmować kreatynę i chodzić na siłownię. Już wtedy od paru lat ćwiczyłem,
byłem w dobrej formie, więc ciało było przygotowane. Byłem zadowolony z efektów. Wzrosła mi siła i objętość mięśni.
Niestety po ok. 2 miesiącach przez wzmocnione stany depresyjne przestałem ćwiczyć
i brać kreatynę. I z czasem zacząłem zauważać najprawdopodobniej efekty uboczne przerwania ćwiczeń i suplementacji.
Wysuszyło mnie, spadła masa mięśniowa, libido. Mimo, że próbowałem jeszcze ćwiczyć to widziałem, że nie mogę powrócić
do formy, którą miałem nawet przed przyjmowaniem kreatyny. Myślę, że w jakiś sposób zaburzyło to mój organizm
i przestał się rozwijać tak jak powinien. Do tej pory mnie "suszy" i muszę często pić płyny.
Od tamtego czasu poziom kreatyniny we krwi jest powyżej normy.
Prawdopodobnie jądra się lekko skurczyły (lub przestały rosnąć), prącie się zmniejszyło w czasie spoczynku,
być może jest również węższe podczas erekcji niż było kiedyś.
Nie wiedziałem co mam z tym robić.
Z czasem napletek stawał się ciaśniejszy i zaczęło to bardziej uwierać.
Prawdopodobnie przez brak działania i masturbację w takim stanie uszkodziły się ciała jamiste prącia.
Podczas różnych czynności w przeciągu dnia muszę "poprawiać" prącie ręką, ponieważ wygina się na różne strony,
co sprawia ból. Ciężko nawet leżeć na brzuchu.
Po erekcji i wytrysku dobieram pozycję na łóżku, w której penis najłatwiej w możliwy sposób
i najmniej bolesny powróci do stanu spoczynku, a później i tak przez parę godzin czuć dyskomfort i
penis jest wrażliwszy na dotyk.
2 miesiące temu zdecydowałem, że idę do urologa, bo naprawdę potrzebuję pomocy.
Niestety trafiłem na bardzo nerwowego i agresywnego człowieka, który nie pozwolił opisać problem najkrócej jak się da
i po 2 minutach zaczął mnie obrażać, dobijać psychicznie i podnosić głos.
Rozbiło mnie to, nie wiedziałem co mam mówić, nie zdążyłem powiedzieć co mnie na codzień męczy.
Na koniec przepisał mi maść Diprolene, którą stosuję od 2 miesięcy.
Niestety efektu nie widać. Napletek jeszcze bardziej się zwęża, żołądź i skórka są czerwone w czasie w wzwodu.
Ból jest coraz większy.
Potrzebuję pomocy. Być może da się naprawdę coś z tym zrobić. Ostatnio wykonuję zdjęcia członka w różnych stanach,
dla dokumentacji lekarzowi.
Nie jestem w stanie iść do kolejnego specjalisty, nie wiedząc co będzie.
Dlatego piszę tutaj z wielką nadzieją, że coś ruszy.

Pozdrawiam

Wiek: 25 lat
Miejscowość: Wrocław
Myślę, że Pana problem jest nieco złożony. Całkowite wyleczenie Pana będzie prawdopodobnie niemożliwe. Mam jednak wrażenie, że da się Panu chociaż częściowo pomóc. Sugeruję się w pierwszej kolejności skontaktować się z urologiem: Dr Aleksandra Zemła