Dzień dobry, mam 15 lat i jestem dziewczyną. Od paru miesięcy mam problem z dojściem poprzez masturb

1 odpowiedzi
Dzień dobry, mam 15 lat i jestem dziewczyną. Od paru miesięcy mam problem z dojściem poprzez masturbacje a dokładniej stymulację łechtaczki, kiedy to robię to jestem podniecona i czuje małą rozkosz, a gdy zaczynam dochodzić to mój orgazm trwa zaledwie 1/2 sekundy + często przy tym odczuwam ból. Jest to dla mnie dziwne, ponieważ nigdy tak nie miałam. Dzisiaj spróbowałam inaczej się zaspokoić i użyłam do tego słuchawki od prysznica bardzo trudno mi było dojść, ale w końcu się udało i czułam się dobrze, lecz po skończeniu poczułam straszny dyskomfort w swoim ciele, zaczęłam się cała trząść nawet nie pamietam kiedy zaczęłam płakać, a łechtaczka zaczęła mnie bardzo szczypać. Strasznie się martwię, ponieważ wydaje mi się, że jest coraz gorzej z moją masturbacją najpierw problem z dojściem, a teraz płacz. Dodam jeszcze, że nigdy nie współżyłam. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję!
Dzień dobry, w pierwszej kolejności sugeruję wizytę u lekarza ginekologa, aby sprawdził, czy wszystko jest w porządku. Z tak wrażliwą kwestią sugeruję poszukać lekarza, który będzie empatyczny i dyskretny - z polecenia lub w po opiniach w internecie. Może być to ginekolog dziecięcy. Warto pamiętać, że rodzic musi wyrazić zgodę na badanie i ma dostęp do informacji medycznych, ale nie musi być obecny przy samej wizycie. Jeśli wszystko jest w porządku może być tak, że problem leży w psychice i korzystne dla Pani będzie udanie się na psychoterapię. Pozdrawiam, Olga Balicka