Dzień Dobry, Mam 28 lat i problem z brakiem kontroli wytrysku. Przy pierwszym stosunku bądź mast

1 odpowiedzi
Dzień Dobry,

Mam 28 lat i problem z brakiem kontroli wytrysku. Przy pierwszym stosunku bądź masturbacji przy filmach erotycznych szybko dochodzę, nie mogę np zwolnić ruchów żeby napięcie spadło lub chwile poczekać, a później kontynuować ponieważ momentalnie jest powrót do momentu kulminacyjnego. Przy stosunku zdarza się nawet kilka ruchów i jest koniec (po alkoholu udało się dluzej i gdy sex poprzedziłem masturbacja miałem kontrole). Po chwili odpoczynku i drugim podejściu działa już spowalnianie, oraz chwilowe zaprzestanie ruchów. Często czuje tez potrzebę chociaż masturbacji, bo po 3 dniach przerwy chce się już bardzo, a właśnie jak zrobię te przerwę to wtedy już dochodzę nawet i robiąc to ręką w przeciągu kilku minut. Jeżeli robię to codziennie(chciałbym tego uniknac) czas trochę się wydłuża, ale mimo wszystko nie daje takiej kontroli jak drugie podejście po krótkiej (15-30 min) przerwie. Stosunki sexualne pojawiają się rzadko właśnie z racji tego, że mam podświadomość, że zawiodę partnerke. Nie współżyłem nigdy regularnie. Z ostatnia partnerka stosunki były rzadkie, jednak pierwsze kończyłem szybko, po alko udało się trochę dłużej, ewentualnie rano po kilku podejściach w dniu wcześniejszym też była lepsza kontrola. Z jeszcze wcześniejszą partnerka było tak, że akurat w tym okresie czasu w ogóle się nie masturbowałem, stosunki były nieregularne(raz na 2 tygodnie, czasem nawet raz na miesiac) i jak już do nich dochodziło byłem tak naladowany, że czasem kończyłem po pieszczotach, ewentualnie kilku ruchach. Jezeli poprzedzilem sex masturbacja i wtedy było w porządku, chciałbym żeby było tak zawsze. Wytryski podczas zbliżenia nr 1 sa bardzo duze, w przypadku masturbacji duzo mniejsze. W młodszym wieku dużo się nasturbowalem niestety na szybko... Czy jest jakaś skuteczna metoda z tego typu dysfunkcja? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziekuje.
Proszę skierować się do psychologa seksuologa, lub lekarza seksuologa, aby zdiagnozować problem i wdrożyć odpowiednie oddziaływania. Pański problem z pewnością można spróbować rozwiązać. W przypadku problemów z wytryskiem istnieją skuteczne metody leczenia. Powodzenia.