Dzień Dobry, Mam 28 lat i problem z wytryskiem. Podczas masturbacji bez filmu mogę to robić nawet

1 odpowiedzi
Dzień Dobry,
Mam 28 lat i problem z wytryskiem. Podczas masturbacji bez filmu mogę to robić nawet i 30-40 minut panując nad sytuacją, zatrzymując się, zwalniając ruchy itp. Jeżeli trwa ona przez czas o którym wspomniałem wytrysk jest dosyć obfity, ale myślę normalny ze względu na dłuższą zabawę. Podczas zbliżenia z kobietą bardzo podnieca mnie gra wstępna, mocno się nakręcam mimo, że próbuje nad tym panować i jeżeli ma już dojść do penetracji czuje, że wytrysk jest bardzo blisko i niestety stosunek szybko się kończy, czasem nawet i po kilku ruchach, zdarzało się przed włożeniem członka. Nie mogę nad tym zapanować tak jak trenując przy masturbacji (Jest już trochę lepiej niż kiedyś. W przeszłości niestety masturbowałem się na szybko, utrwalił mi się taki ruch, więc chciałem go zmienić co można powiedzieć udało się przy zabawach ręcznych, ale niestety niekoniecznie przekłada się na sex) . Zaczynam tak jakby od momentu kulminacyjnego. Jeżeli uda mi się go po chwili unormować co rzadko się zdarza wtedy sex trwa dłużej. Po 15-20 minutach jestem gotowy na kolejną penetracje, ale jest to i tak niekomfortowe. Za pierwszym razem mam bardzo obfity wytrysk, wystrzał przy każdym skurczu jest bardzo duży, niczym erupcja wulkanu (trochę humoru zawsze się przyda) Dodam jeszcze, że nigdy nie uprawiałem regularnie sexu ze stałą partnerką. Raczej bardziej zdarza się to okazyjnie. Jeden ze związków nawet rozpadł mi się głównie z powodu falstartów. Gdy uprawialiśmy sex częściej zdarzało się, że wytrzymałem kilka minut, ale nie dawało to szczęścia partnerce i nie odpowiadało jej za bardzo, ze musimy czekać na 2 raz. Po alkoholu mogłem troszkę dłużej, ale nie ukrywam, że tej używki raczej wolę unikać i jest to żadne wyjście z sytuacji. Dosyć niedawno po treningach przedłużenia masturbacji, mięśni kegla, panowaniu nad oddechem doszło do stosunku w którym nie było za bardzo gry wstępnej, byłem totalnie wyluzowany i wtedy całkowicie panowałem nad wytryskiem, mogłem skończyć kiedy chce, nawet partnerka musiała trochę się namęczyć, jednak byłem wtedy po skromnie mówiąc sporej ilości alkoholu. Cieszyłem się, że pewnie będzie już dobrze, mam kontrole, ale ostatnio przy zabawach z kobietą czułem bardzo duże napięcie. Do sexu finalnie nie doszło, skończyło się na całowaniu, masowaniu miejsc intymnych, ale miałem uczucie, że jak szybko bym wszedł tak szybko bym skończył co szczerze mówiąc trochę mnie powstrzymało żeby pójść na całość... Gdy koleżanka pojechała do domu zacząłem się masturbawać żeby zeszło to ciśnienie i bardzo ciężko było powstrzymywać się od wytrysku tak żeby to trwało przez 20 min. Byłem niesamowicie naładowany, a wystrzały były niesamowite. Jakbym położył szklankę coś czuje, że z połowę bez problemu bym wypełnił. Bardzo proszę o fachową odpowiedź, która myślę, że pomoże nie tylko mi ponieważ pewnie nie tylko ja jestem w tej niemiłej sytuacji. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Interesujące jest to, z jaką admiracją opisuje Pan masturbację, "zabawę z samym sobą". Może tutaj tkwi sedno problemu. Pozdrawiam