Dzień dobry Moim problemem jest niemożność osiągnięcia satysfakcji seksualnej ze współżycia z kobie

1 odpowiedzi
Dzień dobry
Moim problemem jest niemożność osiągnięcia satysfakcji seksualnej ze współżycia z kobietą. Dla pewności chciałbym podkreślić w tym miejscu, że nigdy nie miałem ciągot w kierunku tej samej płci i nie wyobrażam sobie życia seksualnego z mężczyzną. Każda próba inicjacji seksualnej wygląda podobnie, przed odbyciem stosunku, w tracie gry wstępnej występuje podniecenie i towarzyszący mu stres, związany w tym miejscu z niepewnością co do własnych możliwości w zakresie zaspokajania seksualnego kobiet. Wraz z podnieceniem pojawia się oczywiście wzwód, który pozostaje do momentu, w którym podejmujemy próbę założenia prezerwatywy. Zwykle w tym momencie podniecenie gwałtownie opada co powoduję utratę wzwodu i jednocześnie blokadę uniemożliwiającą ponowne jego osiągnięcie w jakikolwiek sposób. Tak wygląda większość przypadków, jednak są od tego również odstępstwa. Pierwsze próby seksu z kobietami jak i niektóre przypadki obecne nie kończyły i nie kończą się opadnięciem członka w momencie zakładania prezerwatywy. Penis pozostawał sztywny co umożliwiało wprowadzenie go do pochwy, jednak zaznaczyć tutaj należy trzy bardzo ważne kwestie:
1. Wzwód nigdy nie był pełny, członek był delikatnie elastyczny i miał miękką żołądź co utrudniało wprowadzenie go do pochwy (wywołując stres)
2. Wykonywanie ruchów wewnątrz pochwy nie dawało mi żadnej fizycznej przyjemności, ani nie wywoływało podniecenia seksualnego, a wręcz przeciwnie powodowało jego spadek. Taki stosunek nie był dla mnie nigdy podniecający, co objawiało się koncentracją myśli na dowolnych sferach życia, ale nigdy nie związanych z odbywanym właśnie stosunkiem, innymi słowy moje myśli zawsze uciekały np. w kierunku tego co mam do zrobienia kolejnego dnia.
3. Należy do tego dodać, że moje myśli często koncentrowały się także na tym, że jest mi w tej chwili niewygodnie z powodu pozycji do kopulacji jak i wysiłku fizycznego co wydaje mi się nie powinno mieć miejsca w przypadku odpowiednio silnego podniecenia seksualnego.
Tylko dwukrotnie w życiu udało mi się osiągnąć ejakulację podczas penetracji, nie towarzyszyły temu żadne satysfakcjonujące odczucia. Przyjemność fizyczna z takiego orgazmu była na pewno mniejsza niż z takiego, wywołanego masturbacją. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że masturbacja towarzyszyła mi od momentu wczesnej młodości i towarzyszyła mi codziennie od jednego do nawet trzech razy dziennie. Dziś mam 31 lat i ochota na samozaspokojenie pojawia się już tylko raz na kilka dni, w dodatku należy nadmienić, że zdarza mi się, iż także w trakcie stymulacji ręką występują zaburzenia podniecenia. Przed kilkoma laty do osiągnięcia podniecenia seksualnego wystarczyły myśli związane z seksem lub widok ładnej dziewczyny, dziś sam czynnik (np. film pornograficzny ) potrafi wywołać delikatną ochotę na seks, ale żeby wzmocnić podniecenie i osiągnąć wzwód niezbędna jest stymulacja ręką. Penis robi się maksymalnie sztywny jedynie przed wytryskiem i wtedy tez podniecenie jest największe. Bardzo ważną kwestią jest fakt, że zdarza mi się z niewyjaśnionego powodu stracić ochotę również w trakcie masturbacji i wtedy nawet stymulacja ręką nie pomaga odzyskać podniecenia. Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że podniecenie i wzwód powinny pojawić i utrzymywać się bez stymulacji penisa ręką, jeśli jest inaczej proszę wyprowadzić mnie z błędu.
W mojej wiadomości chciałbym również wspomnieć o pornografii, która przez długie lata z powodu braku partnerki substytuowała mi brak własnych doznań erotycznych. Z czasem zwykła pornografia przedstawiająca akt seksu kobiety i mężczyzny przestała być interesująca, moją uwagę przyciągnęły filmy przedstawiające fetysze, praktyki BDSM, oraz seks lesbijski. Do dnia dzisiejszego w tej kwestii nic się nie zmieniło, ale muszę nadmienić, że fetysze i urozmaicenia seksualne występowały w mojej głowie zawsze. Oglądanie pornografii o tej tematyce jedynie zwiększyło pragnienie wprowadzenia takich fantazji w życie, a nie wprowadziło jako takie w ogóle. Mam oczywiście świadomość, że nie każdemu mogą podobać się takie fantazje i chciałbym aby były one wykonywane jedynie w moją stronę.
Wykonałem dwukrotne badania hormonalne konsultowane z endokrynologiem i urologiem, a także USG jąder, nie stwierdzono żadnej dysfunkcji zdrowotnej w tym zakresie.
Jestem także po pierwszej wizycie u seksuologa, Zalecono rozbudowanie gry wstępnej, poprzez czułe i spokojne dotykanie po całym ciele. Pomogło to zmniejszyć stres, ale problem nadal pozostał.
Nie mam problemu z osiągnięciem orgazmu kiedy kobieta stymuluje mojego penisa ręką. Podobnie było niegdyś w przypadku seksu oralnego, ale podczas ostatnich prób, również i ta stymulacja zakończyła się niepowodzeniem
Jeśli ktoś mógłby udzielić mi wskazówek jak postępować, aby móc normalnie współżyć z kobietą będę bardzo wdzięczny.
Dzień dobry. Polecam w taniej sytuacji psychoterapię oraz zastosowanie treningu seksologicznego. Proszę udać się do psychoterapeuty- seksuologa bo jeden komentarz czy porada nie spowoduje że problem się rozwiąże. Myślę że potrzebna będzie dłuższa terapia. Pozdrawiam