Dzień Dobry, Moje dziecko [córka 12 lat] od jakiegoś miesiąca odczuwa ogromny ból stóp [bardzo du

1 odpowiedzi
Dzień Dobry,

Moje dziecko [córka 12 lat] od jakiegoś miesiąca odczuwa ogromny ból stóp [bardzo duży całej prawej i piety lewej, nieumożliwiające normalne funkcjonowanie

Oczywiście, niezwłocznie udaliśmy się do Pediatry, który skierował nas do ortopedy, ten na rentgen i do opisu radiologa. Wszystko OK i zgodnie ze sztuką, tylko że to wszystko bardzo długo trwa a moja córka nie może przejść więcej niż 1 km co jest bardzo dla niej trudne z fizycznego, psychicznego i logistycznego punktu widzenia

Zakupiłem wkładki żelowe [w sklepie medycznym – takie zwykłe za 40 zł] i to bardzo pomogło. Powiedzmy że córka może przejść odcinek do i ze szkoły i po niej się poruszać. Nie chcę stosować na własną odpowiedzialność żadnych maści ani tabletek

Mam zdjęcie RTG. Czy jest ktoś, kto mógłby na niego spojrzeć i może ocenić co jest przyczyną. Kolejny termin do ortopedy za 1,5 miesiąca, a być może uda się coś w międzyczasie zobaczyć i podpowiedzieć. Ew. może spotyka się z takimi przypadkami w swojej pracy
Może to być początek zaburzeń rozwoju jadra kostnienia kości piętowych.
Na zdjęciach Rtg początkowo może być bez zmian, mogę ocenić zdjęcia w ramach konsultacji on-line.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.