Dzień dobry. Nie wiem czy spotkać się z chłopakiem, którego nie znam. Będę na jeden dzień w Katowica

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Nie wiem czy spotkać się z chłopakiem, którego nie znam. Będę na jeden dzień w Katowicach i tam mogłabym się z nim spotkać, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Oczywiście spotkałabym się z nim w miejscu publicznym. Proszę o radę.
Witam, spotkanie do niczego nie zobowiązuje a daje szansę na nową znajomość w realu. Warto spróbować jeśli do tej pory macie dobry kontakt na odległość.

Dzień dobry,
Ważne jest by dbać o swoje bezpieczeństwo i komfort. Jeśli ma Pani pewność, że spotka się Pani w miejscu publicznym i zapewni sobie warunki, które sprawiają, że czuje się Pani bezpieczna, to taka sytuacja może być bezproblemowa. Przed spotkaniem może się Pani również dowiedzieć trochę więcej o tym chłopaku - może przez wspólnych znajomych albo informacje online.

Niech Pani pamięta by być ostrożną i zaufać swojemu instynktowi. Jeśli coś sprawia, że czuje się Pani nieswojo, zawsze ma Pani prawo zmienić zdanie i odmówić spotkania. To ważne by robić to, co dla nas najlepsze i co sprawia, że czujemy się komfortowo.

Pozdrawiam serdecznie