Dzien dobry, Nie Wiem czy tu miejsca na takie pytanie,, Znalazłam was przypadkiem w google,.. I post

1 odpowiedzi
Dzien dobry, Nie Wiem czy tu miejsca na takie pytanie,, Znalazłam was przypadkiem w google,.. I postanowiłam tu zapytac.., Jestem mama niepelnosprawnego synka nastolataka, który jest fizycznie chory (lezacy) od urodzenia.. I chyba juz od lat 13- 14 mam takie bardzo dreczace pytanie na ktore nie mam zadnej odpowiedzi (i w ogole nie znalazłam na forumach zadnej podobnej informacji o dojrzewaniu i seksualnosci dzieci niepelnosprawnych) .. sama też nigdy nie widziałam czegoś takiego podobnego... nawet nie wiem jak to ma byc i jak to mam zapytac.. choć moj synek i jest jeszcze dzieckiem, niepelnosprawnym, ale ciagle widze jakies objawy dojrzewania..ktorych do konca nie potrafie zrozumiec czy to w ogole normalne, i co to znaczy. I Jak w ogóle mam dbać o te miejsca intymne? Może to nie jest normalne pytanie, przepraszam.. Czy ten napletek w ogóle ma schodzić? osobiscie w tym wieku? jak i kiedy to ma być? podczas jakich czynnosci to ma byc? moj synek od urodzenia ma tam po prostu dziurke do siusiania i koniec.. i niby to wszystko w porzadku.. z siusianiem też nie ma problemu, a podczas kapieli to po prostu gabka tam umywam i koniec, to jest.. zawsze dbami o higiene.. I chyba to moje ostatnie pytanie . tak ze bardzo dużo czytałam na różnych forach o seksualnosci, dojrzewaniu dzieci, i niby to tez jest norma, jak np wzwody, i poznania ciala... Moj synek to wszystko ma.. zazwyczaj podczas kapieli.. ma bardzo czeste wzwody podczas których zdaza sie bardzo biały wyciek z siusiaka.. niby to mój synek niema żadnych narzekan a nie innych dolegliwośc i dzieje sie to juz od kilku miesiacy... Juz sama nie wiem co mam robic, i gdzie szukac porady .. bardzo chcialaby tu dostac jakiejs informacji na ten temat co mam robic na co zwracac uwage i na co nie
Droga Pani tu kilka kwestii nie sposób omówi. Zwięźle zatem zapraszam do porady on-line. Odpowiedzi udzielę na każde pytanie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.