Dzień dobry od 3 lat mecze się z gronkowcem w nosie brałem cały czas antybiotyk i nic nie pomogło zr

1 odpowiedzi
Dzień dobry od 3 lat mecze się z gronkowcem w nosie brałem cały czas antybiotyk i nic nie pomogło zrobiłem tk. Usunąłem torbiel 12mm15mm.
Nic to nie pomogło mam wzrost obfity .co robić czy jest jakieś zioło które by zakończyło nosicielstwo gronkowca wiem że coś musi zadziałać .
Dodam że przez to nie mogę podejść do operacji entoprotezy prawej nogi
Proszę o radę dziękuję z góry serdecznie
Dzień dobry, do eradykacji S. aureusa stosuje się mupirocynę (antybiotyk) w maści. Istnieje schemat jej stosowania w przypadku nosicielstwa. Lek jest wydawany na receptę, dlatego sugeruję odwiedzić dermatologa.