Dzien dobry. Od 7 miesiecy mam problemy z zoladkiem, w sierpniu gastroskopia wykazala pojedyncza nad

1 odpowiedzi
Dzien dobry. Od 7 miesiecy mam problemy z zoladkiem, w sierpniu gastroskopia wykazala pojedyncza nadzerke, zapalenie żołądka bez helikobakter, leczenie ipp w dawkach 40mg na dobę przez pierwsze miesiące przynosiło ulgę, główny objaw to całodzienne ssanie w żołądku. Następnie bóle głosowe powróciły zmiana na kolejny lek w dawce 60mg na dobę, dwa tygodnie spokoju i powrót boli głosowych + mdłości . Odstawiłam leki i zaczęłam pić propolis i balsam szostowskiego, zaczęłam odczuwać poprawę. Kolejna gastroskopia wykazała kilka nadzerkek wypuklych , rumieniowe zapalenie zoladka i opuszka dwunastnicy oraz przepuklina rozworu żołądka , brak helikobakter. Pojawiły się zawroty glowy i poranne mdłości. Kolejny ipp 20mg na czczo i już w pierwszy dzień stosowania powróciły bóle głosowe. Nie wiem co robić. Czy możliwe że te leki źle na mnie działają? Jestem załamana dalszym rozwojem choroby. Dodam iż rzuciłam palenie, nie pije kawy i jem tylko gotowane od około 2 miesięcy.
Dzień dobry. Proszę na dłuższy czas powrócić jedynie do propolisu i Balsamu Szostakowskiego, które mogą być skuteczne przy przewlekłym zapaleniu.