Dzień dobry! Od dwóch lat mam problem z lewym kolanem mianowicie boli mnie i przestaje i tak w kółk

1 odpowiedzi
Od dwóch lat mam problem z lewym kolanem mianowicie boli mnie i przestaje i tak w kółko potrafi przestać na kilka miesięcy zupełnie, na początku puchło, potem przeszło mi wszystko na jakiś rok a na wakacjach byłam na długiej wycieczce i mocno je przeciazylam i tak znowu się zaczęło, Na wizycie u chirurga u którego byłam ze swoim problemem już wcześniej dwa lata temu wykrył nic cystę w kości i powiedział ze nic się z tm nie roki, w tym roku na wizycie miałam prześwietlenie i wyszła ta sama cysta ale większa i jakby trochę zalana, lekarz powiedział ze cysta zaczela się zalewać przez kość i sobie zarastać i nic z tym nie robić, mój ból jest umiejscowiony po lewej stronie lewego kolana, po tej samej stronie jest tez owa cysta z czego bił jest jakby na gorze i na dole rzepki po lewej stronie a cysta oczywiście jest w kości udowej, boli przy długim siedzeniu i silnym zgięciu nogi i przy przeciążeniu rzadziej samo z siebie, nie puchnie, chodziłam swego czasu w stabilizatorze i coś to dawało jednak nie wiadomo, dwa lata temu miałam tez robione usg na którym wszystko wyszło idealnie, na tym rtg i teraz i wtedy oprócz tej cysty wszystko jest idealnie, zostały mi zlecona badania krwi ( pół roku temu miałam robiona morfologię i wyszla idealnie jednak została zlecona tym razem przez chirurga), bardzo się boje co to może być. pomocy! Mam o co?
Jeżeli dolegliwości trwają już tak długo proponuję poszerzenie diagnostyki o dokładne badanie kliniczne i obrazowe - rezonans magnetyczny.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ortopedyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.