Dzień dobry. od ok. 4 tygodni po oddaniu moczu mam dyskomfort/pieczenie w kroczu (między moszna a o

1 odpowiedzi
Dzień dobry.
od ok. 4 tygodni po oddaniu moczu mam dyskomfort/pieczenie w kroczu (między moszna a odbytem) i pieczenie na końcu cewki moczowej (wewnątrz żołędzi). Pieczenie/ dyskomfort pojawia się po ok. 5 minutach po oddaniu moczu i trwa ok. 40 min, po czym ustępuje, ale i tak delikatnie czuć dyskomfort w wymienionych miejscach. Dodatkowo czuję w cewce że jakbym miał ciało obce co przeszkadza w swobodnym wypłynięciu kropelek po oddaniu moczu. Ujśice cewki nie jest zaczerwienione, nie mam ropnych wycieków. Poza ww. dyskomfortem, nie mam problemów z oddaniem moczu, wszystko jest tak jak zwykle. Zostały zrobione: posiem nasienia, posiew moczu, b.ogólne moczu, wymaz z cewki, b. krwi, badanie wskaźnika PSA - wszystko w porządku. Przez internistę został zbadan gruczoł krokowy - brak nieprawidłowości. Mam kolejną wizytę za 2 tyg., więc uprzejmie proszę powiedzieć co to może być lub jakie jeszcze badanie należy wykonać. Te dolegliwości czasami mogą być prawie niezauważalne, czasami zaś bardzo uciążliwe. Ostatnio nasiliły się po jeździe na rowerze. Brałem furaginę - bez zmian. Mam stałą partnerke od 16 lat. Mężczyzna 36 lat. Dziękuję
To są ewidentne cechy podrażnieniowe, które najczęściej wynikają z infekcji.
Badanie, które Pan opisał są miarodajne jedynie, jeśli nie przyjmował Pan żadnych antybiotyków ani nie próbował się Pan samemu leczyć.
Sugeruję skontaktować się z urologiem aby rozważył poszerzenie diagnostyki.