Dzień dobry. Od ponad dwóch lat mam problem z pęcherzem.. Przerobiłam tylu lekarzy,tyle przeróżnych

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Od ponad dwóch lat mam problem z pęcherzem.. Przerobiłam tylu lekarzy,tyle przeróżnych leków, że się w głowie nie mieści.. Boli mnie cewka, pochwa, odbyt. Przy zjedzeniu czegoś slodkiego/bądź wypiciu alkoholu szczypanie, pieczenie i ogromny ból, który
się nasila. Potrafię iść do łazienki, wyjść i wrócić tam spowrotem tak mnie męczy.. nie mogę normalnie funkcjonować.. zrobiłam badania na mocz i posiew moczu. Kilka dni temu. W moczu ogólnym wyszły mi erytrocyty <1 <8 , natomiast leukocyty <1 <20
Wynik posiewu wyszedł dodatni . Bakteria Corynebacterium species.. Proszę o pomoc, co dalej mam robić? Wizyta u kolejnego lekarza?
Sugeruję porozmawiać z urologiem, który skupia się na problemach kobiet. We Wrocławiu Dr Aleksandra Zemła.

Tym niemniej, jeśli leczyło Panią wielu lekarzy, szansa na wyleczeni spada z kolejną osobą, którą Pani odwiedzi. Proszę nie liczyć, że na jednorazowej wizycie lekarz pani pomoże. Bardzo często należy wykonać dodatkowe badania, albo nawet leczyć metodą prób i błędów.