Dzień dobry, Od ponad dwóch tygodni czuję nacisk na pęcherz i ból w dole pleców, wszystko po szcze

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Od ponad dwóch tygodni czuję nacisk na pęcherz i ból w dole pleców, wszystko po szczepieniu na covid, podczas gdy bardzo się odwodnilam (40 st. Gorączki)
Na początku był intensywny ból przy oddawaniu moczu oraz w obrębie nerek, teraz jest całkiem do zniesienia, zapewne ze względu na furagine, która stosowałam. Lek ten złagodził objawy bólowe, ale nie zlikwidował przyczyny. Zrobiłam więc badanie moczuwyszło na dole takie wartości: nabłonki: pł d liczne wow, leukocyty: 3-6 wpw, bakterie: nieliczne, składniki mineralne: śluz d obfity, reszta mieści się normach.
Lekarz powiedział,że wszystko jest w normie. Ja nie czuję, żeby było ok, bo nadal odczuwam dyskomfort w postaci parcia na pęcherz oraz ból przy głębokim stosunku i taki nieprzyjemny chłód w tym rejonie.
Bardzo proszęroszę o opinię.
Klaudia
sugeruję wykonać badanie ogólne moczu oraz posiew moczu. z wynikami udać się do lekarz rodzinnego lub internisty. Nie leczyć się sama furaginą.