Dzień dobry, przeszłam ZUM (częste oddawanie moczu, krwiomocz, ból brzucha. Erytrocyty 250, nabłonki

1 odpowiedzi
Dzień dobry, przeszłam ZUM (częste oddawanie moczu, krwiomocz, ból brzucha. Erytrocyty 250, nabłonki płaskie dość liczne, leukocyty w osadzie 20-30). Przepisano mi NeoFuragine Max. Po tygodniu powtórzyłam badanie moczu i USG (nerki, pęcherz prawidłowy). Lekarz zalecił przyjmowanie D-mannozy. Obecne wyniki moczu:
• erytrocyty - 25
• nabłonki płaskie - liczne
• erytrocyty świeże - 3-7
• bakterie - nieliczne
• składniki mineralne - liczne fosforany bezpostaciowe.
Lekarz stwierdził, że wyniki są w porządku. Czy faktycznie? Martwią mnie erytrocyty i nabłonki płaskie w moczu.
Wiek: 30 lat, kobieta, ostatnie zapalenie pęcherza około 5 lat temu.
Dziękuję za odpowiedz.
Musi pani wykonać posiew moczu., Sugeruję trochę poczytać o tym badaniu