Dzień dobry, Robiłem sobie właśnie badania krwi, całą morfologię mam ok, jedynie w podziale automat

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Robiłem sobie właśnie badania krwi, całą morfologię mam ok, jedynie w podziale automatycznych leukocytów, a mianowicie Monocyty mam podwyższone stężenie. Norma jest od 2-8% a u mnie wynosi 9,6%. Dodatkowo ma podwyższoną kreatyninę w surowicy, poziom od 0,7-1,3 a u mnie wynosi 1,5. Reszta wyników w normie.
Czy powinienem udać się z tymi wynikami do lekarza czy nic mi nie dolega?
Jeżeli wyniki stężenia kreatyniny w przeszłości były prawidłowe to jak najbardziej wymaga to pogłębienia diagnostyki w kierunku niewydolności nerek.
Co do morfologii-należałoby ocenić ten wzrost ilości monocytów w kontekście wywiadu i badania fizykalnego, dlatego najlepiej umówić się na konsultację stacjonarną.