Dzień dobry. Szukam lekarza i/lub fizjoterapeuty, którzy mieli do czynienia z przypadkiem takim jak

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Szukam lekarza i/lub fizjoterapeuty, którzy mieli do czynienia z przypadkiem takim jak mój. Póki co tracę pieniądze i czas na specjalistów próbujących różnych metod, a każda jest tak samo nietrafiona, więc równie dobrze mogłabym zostać w domu i oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. W czerwcu ubiegłego roku coś mi się stało z kością ogonową i od tego czasu nie mogę siedzieć. Nie uderzyłam w nic, nie upadłam. Jedyną zmienną w tym dniu było wesele znajomych, na którym tańczyłam i chłopak mnie wyginał, tyle że gdyby coś się stało, to raczej wyżej niż w kości ogonowej. Miałam rezonans i rentgen - nic, fizycznie wszystko ok. A jednak końcówki kości nie da się dotknąć. Pracuję z łóżka, podczas odwiedzin u ludzi podkulam nogę, żeby na niej siedzieć, nie mogę normalnie żyć. Czuję się fizycznie i psychicznie po prostu tragicznie. Jeśli są Państwo z Wrocławia lub znają tutaj kogoś, kto wyleczył taki przypadek, błagam o pomoc.
Dzień dobry. Ból, który Pani odczuwa może wiązać się z nadmiernym napięciem mięśni dna miednicy. Jeśli jeszcze Pani nie korzystała, zachęcam do odwiedzenia fizjoterapeuty uroginekologicznego. Po dokładnym badaniu oceni, czy przydałaby się praca wewnętrzna: przezpochwowa lub przezodbytnicza. We Wrocławiu mogę polecić dr Joannę Kmieć-Nowakowską.

Dzień Dobry. Proszę odwiedzić osteopatkę albo fizjoterapeutkę uroginekologiczną, które wykonają zabieg polegający na mobilizacji kości ogonowej i rozluźnieniu mięśni dna miednicy. Przy odrobinie szczęścia od ręki będzie znaczna poprawa. Pozdrawiam Serdecznie