Dzień dobry Szukam psychoterapeuty, jestem po rozstaniu z osobą narcystyczną. (Kielce, mile widzia

3 odpowiedzi
Dzień dobry
Szukam psychoterapeuty, jestem po rozstaniu z osobą narcystyczną.
(Kielce, mile widziana terapia on line)
Polecam- jest taki terapeuta w Kielcach-
Wojciech Kopytek -proszę poszukać na ZL,
nurt poznawczo behawioralny się sprawdzi ....
ja życzę dużo zdrowia -Regina Wenzel

To bardzo ważne, że szuka Pan/i wsparcia w poradzeniu sobie z doświadczeniem, które mogło być niezwykle trudne. Według badań psychoterapia online wykazuje taką samą efektywność jak terapia prowadzona stacjonarnie i zależy to od naszych własnych preferencji. Zależnie od Pani potrzeb i tego, co jest dla Pani ważne w pracy, można dobrać odpowiedni nurt oraz sposób pracy psychoterapeuty. Warto zwrócić uwagę na to, czy specjalista poddaje swoją pracę superwizji.
Dzień dobry, trudny okres po rozstaniu z osobą narcystyczną może być bardzo wyczerpujące emocjonalnie i często pozostawia trwałe ślady na naszym samopoczuciu i poczuciu wartości. Przed wyborem warto wcześniej zapoznać się z opiniami pacjentów oraz doświadczeniem specjalisty w pracy z osobami przeżywającymi traumę po związku z osobą narcystyczną Praca z doświadczonym psychoterapeutą może pomóc zrozumieć przeżycia związane z osobą narcystyczną, zidentyfikować wzorce zachowań i relacji oraz wzmocnić zdrowie psychiczne i emocjonalne. Pozdrawiam