Dzień dobry! Szukam terapii grupowej w Szczecinie, jestem osobą borykającą się z stanami lękowymi or

3 odpowiedzi
Dzień dobry! Szukam terapii grupowej w Szczecinie, jestem osobą borykającą się z stanami lękowymi oraz z problemami w komunikacji z najbliższymi osobami która wyzwala we mnie zaniżanie własnej wartości i poczucie braku sensu. Potrzebuję kontaktu z ludźmi którzy są w podobnej sytuacji, chciałabym wysłuchać innych, złapać kontakt i spróbować pomóc innym oraz sobie samej.
Nie jesteś pewna swojej wartości. Inni mają wpływ na to, jak się czujesz.

Proszę wpisać w google ,napewno pani znajdzie
Dzień dobry. W internecie rzeczywiście można odnaleźć terapię grupową w mieście, w którym Pani jej poszukuje. Są to grupy wsparcia, gdzie osoby borykają się z różnymi trudnościami i wspierają nawzajem. Myślę, że z tymi które Pani opisuje warto znależć taką, w której uczestniczy również specjalista lub poprzedzić dołączenie to grupy, spotkaniem indywidualnym ze specjalistą, po to by Pani mogła się przygotować, nie tylko na dzielenie się dośwaidczeniami, ale również na otrzymywanie informacji zwrotnych. Życzę Pani powodzenia i gratuluje kroku w stronę zadbania o siebie i swoje zdrowie psychiczne.