Dzień dobry, we wrześniu miałam przykręconą koronę do implantu górnej szóstki. Wszystko było super,

2 odpowiedzi
Dzień dobry, we wrześniu miałam przykręconą koronę do implantu górnej szóstki. Wszystko było super, nic nadal mnie nie boli, jednak przy jedzeniu czasem zdarza mi się uczucie jakby wciskania tej szóstki w dziąsło. Wizytę kontrolną mam przewidziana na początek grudnia, przyśpieszać? Jest się czym martwić?
Implant i korona na nim przykręcona nie mogą się ruszać. Lepiej przyspieszyć wizytę aby sprawdzić czy wszystko jest ok. Może korona nie została dokręcona i teraz rusza się na łączniku.

Dzień dobry,
Wszelkie wątpliwości odnośnie leczenia implantologicznego najlepiej rozwiązywać jak najszybciej.

Może się okazać, że jest to tylko "dziwne uczucie" (zupełnie niegroźne)... Jednak jeśli jakiś element wykonuje mikro ruchy, to do grudnia może dojść do powikłań.

Gorąco zachęcam do kontroli u lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam,
Karolina Bednarek