Dzień dobry, właśnie wyszłam z toksycznej relacji, ale nie radzę sobie w ogóle. Szukam kogoś, kto m

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
właśnie wyszłam z toksycznej relacji, ale nie radzę sobie w ogóle. Szukam kogoś, kto mocno specjalizuje się głównie w toksycznych relacjach. Czy jest tu terapeuta czy psychoterapeuta?
Zapraszam na sesję konsultacyjną, podczas której będziemy mogli się przyjrzeć tym kwestiom. Poprzez pracę psychoterapeutyczną możliwy jest rozwój, poprawa funkcjonowania w istotnych obszarach naszego życia. Towarzyszę klientom w poszerzeniu świadomości i osiągnięcia założonych celów terapii. Pracuję holistycznie, to oznacza, że zwracam uwagę na ciało, umysł, duchowość i emocje. Autentyczność, empatia oraz akceptacja to niezwykle ważne w mojej pracy terapeutycznej.

Dzień Dobry, ważnym jest by dociec, jaki to był typ toksycznej relacji? Czy była to osoba np. narcystyczna czy psychopatyczna? Czy relacja ta spowodowała u Pani depresję, traumę, zaniżoną samoocenę etc.? Jakie były Pani, relacje wcześniejsze z innymi mężczyznami, z rodziną z bliskim? Innymi słowy jakie schematy relacyjne są u Pani rozbudowane. Czyli wiele zagadnień, które trzeba wyjaśnić, by wdrożyć skuteczna pomoc. Ale proszę być dobrej myśli, psychoterapia potrafi pomóc w takich przypadkach, odnaleźć Pani na nowo spokój i radość życia. Pozdrawiam serdecznie.