Dzień dobry, z rok temu wykryto u mnie przepukliny szyjne. Praktycznie nic nie nie bola aż do nieda

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
z rok temu wykryto u mnie przepukliny szyjne. Praktycznie nic nie nie bola aż do niedawna jak zaczalem jeździć na rowerze i ćwiczyc na siłowni. Na początku czułem taki jak by ucisk z tyłu głowy po prawej stronie, który z czasem przechodził na lewy tył głowy i na cały tył i teraz na czoło . Postanowiłem pójść z tym do fizjoterapety . Ten zastosował igłoterapię i jakaś terapie manualną. Dość mocno rozmasowywał barki.Z tyłu nad szyją przy głoowie uciskał palcami i przy łopatkach również. Ból miał ustąpić.
Faktycznie byłem rozluźniony po tym zabiegu. Czułem jedynie ze pojawiło się jak dwa małe palce u rąk mrowieją i troche nadgarski . Zaniepokojony mocno tym faktem, poszedłem po dwóch dniach na basen zeby spróbowac to jakoś rozluźnić i jak wróciłem to teraz zczuje się jeszcze gorzej - mrowienie palców ustąpiło ale głowa mi pulsuje i boli i czoło uciska . Mam jeszcze szum w jednym uchu. Prooszę o pomoc co mam teraz robić, bo nie chce żyć z bółem głowy :( - czy iśc ponownie do fizjoterapety ? Czy lepiej do neurologa ? rezonans magnetyczny miałem robiony z 3 msce temu. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jestem w stanie to wyleczyć. Zapraszam do mojej placówki.

Dzień dobry,
Bóle głowy, mogą mieć wiele przyczyn. Zalecam konsultację neurologiczną i ponowną wizytę u fizjoterapeuty, z tym że powinien Pan zgłosić i opowiedzieć mu o swoich objawach, które wystąpiły po terapii. Tylko w ten sposób terapeuta będzie wiedział, że należy zastosować inne techniki terapeutyczne. Sam Pan napisał, że początkowo była częściowa ulga w dolegliwościach, które potem zmieniły się, a następnie wróciły do punktu wyjścia.