Gdzie można znaleźć katolickiego psychologa lub ksiedza-psychologa?

4 odpowiedzi
Gdzie można znaleźć katolickiego psychologa lub ksiedza-psychologa?
Jest stowarzyszenie psychologów chrześcijańskich, polecam tam się zapoznać z osobami. Praca z psychologiem czy psychoterapeutą może wyglądać różnie, ale z założenia swój zawód wykonujemy z szacunkiem dla innych i ich wierzeń, poglądów. Dla mnie jest to ważne. Pozdrawiam, PK
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam serdecznie, prosze popytac w poszczegolnych Oddzialach Caritasu,ktory swiadczy uslugi psychologiczne, oraz w KIKu, czyli Klubie Inteligencji Katolickiej przy ul.Freta. Ciekawym rozwiazaniem moze byc praca z psychologiem, ktory ma ukonczona teologie, (co nie jest wcale tak bardzo rzadkie).
Witam, Ośrodek Pomocy Psychologicznej „Bednarska” w Warszawie istnieje od 1997 roku. Prowadzony jest przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich. Na pewno teraz jest też możliwość kontaktu on-line. Pozdrawiam Jolanta Suchłabowicz
Jeśli w Krakowie to mogę podać min 2 namiary