Jak czlowiek jest spokojny, wyluzowany, o niskim stresie, w sloneczny dzien to pragnie osoby ktora j

3 odpowiedzi
Jak czlowiek jest spokojny, wyluzowany, o niskim stresie, w sloneczny dzien. ;D Jak czlowiek ma stres to niestety ale potrzebuje miec kontakt z innymi osobami, kobietami, mezczyznami . Czy taka relacja ma sens? Ze mam "zone" ale zeby funkcjonowac potrzebuje innych osob? Najlepiej byloby miec prace nisko stresowa a to jest ultra trudne, bo jestem silny neurotyk. Jak psycholog to skomentuje?
Dzień dobry. Nie wszyscy ludzie w sytuacji stresowej odczuwają potrzebę kontaktu z innymi. Niektórzy wręcz przeciwnie - wybierają samotność w odosobnieniu. Prawdą jest, że człowiek jako istota stadna generalnie dąży do kontaktu z innymi ludźmi, ale nie w każdych okolicznościach. Neurotycy jako osoby wysoko lękowe mogą unikać relacji międzyludzkich w sytuacji stresowej. Pozdrawiam, Marzena Pietrusińska

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten problem podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, to, co opisujesz, to bardzo złożony temat dotyczący relacji międzyludzkich, potrzeb emocjonalnych i radzenia sobie ze stresem. Rozumiem, że czujesz, że Twoje potrzeby emocjonalne i społeczne są trudne do zrozumienia, a Ty sam jesteś w poszukiwaniu równowagi w życiu. Kluczem jest otwarta komunikacja z partnerką oraz refleksja nad tym, co według Ciebie działa, a co nie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.