Jak długo trwa gojenie się skóry w miejscu w którym ją pobrano? Mój brat miał wypadek samochodowy w

1 odpowiedzi
Jak długo trwa gojenie się skóry w miejscu w którym ją pobrano? Mój brat miał wypadek samochodowy w którym stracił poważną część tkanek mięśniowych, nerwowych itp. I miał pobieraną skórę z ud. Miejsca te na udach wyglądają paskudnie i już to wszystko trwa ponad 3 miesiące a poprawy wciąż nie ma. Jest młody i wciąż leży w łóżku ponieważ te rany się sączą i się z nich leje jakiś płyn. Korzysta z bardzo drogich opatrunków i innych specyfików ale poprawy żadnej. Pielęgniarka, która do niego przychodzi na zmianę tych opatrunków sama jest zawsze zdziwiona że to nie wygląda lepiej. Proszę o pomoc ponieważ moj brat bardzo cierpi i traci nadzieję w powrót do zdrowia. Jestem w stanie wysłać zdjęcia z przebiegu tej sprawy i być w kontakcie 24h na dobę jeśli ktoś mógłby pomóc. Pozdrawiam
Witam
ciężko coś odpisać jak się tego nie widzi
ale coś jest nie tak miejsce po pobraniu goi się bez problemów i to max po 6 tyg jest ok
a po 3 m-cach prawie nie powinno być śladu
Właśnie uruchomiłem e wizyty gdzie jest możliwość wymiany maili telefonu więc może to jest jakiś pomysł by to zobaczyć na odległość
I wymyślić jak to zagoić
Niestety dziś dopiero udało się zatwierdzić ZUS i recepty więc pewnie będą działać od poniedziałku wtorku dopiero