Jak to wygląda

3 odpowiedzi
To ja chłopak od skostnienia mam jeszcze jeden problem.Zaciska mi sie klatka piersiowa od roku coraz gorzej,mam ogromny ból żeber i śruby która została nie wyjęta czociaż jest uszkodzona. Lekarz powiedziałże mogę z nią żyć . Z klatkąniechciał mnie przyjąć i śruby teraz wyjąć . Od czego mam zacisk klatki piersiowej od kręgosłupa czy od spastyki bo mam dużą . Ten zacisk jest stały i co jakiś sie zwiększa . Kręgosłup mam złamany w odcinku piersiowym th2 th4 ja sie boje o swoje życie .byłem na próbie baklofenowej spastyka puściła mówiłem lekarzowi tylko klatka była dalej zaciśniętą .od maja do nich dzwoniłem że już nie mogę wytrzymać bo mnie zaciska całego i nogi mi skaczą i gola niemiłosiernie .Lekarz powiedział że pompę mi może wstawić dopiero po operacji skostnienia chce trafić do dobrego szpitala co zajmuje się kregosłupami .prosze o odpowiedz
Jestem weterynarzem, nie pomogę.

Dziękuję za pytanie.
Pana przypadek jest na tyle skomplikowany, że nie podejmę się udzielania szczegółowych informacji, czy wydawania opinii dotyczących dalszego leczenia na podstawie korespondencji za pośrednictwem portalu internetowego. Osobiście nie zajmuję się chirurgią kręgosłupa i klatki piersiowej. Oczywiście mogę polecić bardzo dobrych specjalistów w Poznaniu zajmujących się tą problematyką. W razie dalszych pytań proszę o kontakt.

Z wyrazami szacunku
dr n. med.
Paweł Zalita
Polecam Szpital Stocer Konstancin Jeziorna, SPSK Prof Grucy w Otwocku.